Suç: ABD: Adam dört kişiyi bıçakladı ve vuruldu

PiKe

Member
suç
ABD: Bir adam dört kişiyi bıçakladı ve vuruldu

Olay yeri kordon altına alındı: Olay, John F. Kennedy Havalimanı’nın güneyindeki Far Rockaway bölgesinde meydana geldi. Fotoğraf

© Kyle Mazza/TheNEWS2/ZUMA/dpa


New York’ta kan gölü: Bir adam, ikisi çocuk dört kişiyi biftek bıçağıyla bıçakladı. Fail polis tarafından öldürülür.

New York’ta bir adamın, aralarında 11 yaşında bir kız ve 12 yaşında bir erkek çocuğun da bulunduğu dört kişiyi biftek bıçağıyla bıçakladığı söyleniyor.


Müfettişler, kısa bir süre sonra adamın polis tarafından yakalandığını ve öldürüldüğünü bildirdi. 38 yaşındaki kişinin Queens bölgesinde suçları işlediği ve ardından bir kanepeyi ateşe verdiği söylendi.


Polis, çağrıyı fail olduğu iddia edilen kişiyle akraba olan genç bir kızdan aldıklarını söyledi. New York Daily News’in haberine göre, yardım istedi ve kuzeninin aile üyelerini öldürdüğünü söyledi.


Polis geldiğinde adam, müfettişlerden birinin yüzüne yumruk attı, diğerini ise boyun ve göğüs arasından bıçakladı. Daha sonra 28 yaşındaki bir polis memuru onu vurdu. Her iki müfettiş de hastanede ve hayatları tehlikede değil.


Suç, John F. Kennedy Havalimanı’nın güneyinde, Manhattan şehir merkezinden arabayla yaklaşık bir saat uzaklıktaki Far Rockaway bölgesinde meydana geldi.


dpa

#Konular