Kalite Politikamız

“Hazera” şirketi müşterilere yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet sağlayarak ana piyasalarda tercih edilen bir tedarikçi olmak için çaba sarf etmektedir. “Hazera” şirketi müşterilere gerekli ürünleri ve hizmetleri sağlayarak başarıya ulaşabileceğini bilmektedir.

“Hazera” iş faaliyetleri müşterilerimiz için yüksek kâr potansiyeli olan tohumları imal etmeye ve satmaya odaklanmaktadır. Tohumların kalitesini korumak için tüm faaliyetlerimizde yüksek sanayi standartları uygulamayı hedeflemekteyiz.

“Hazera” şirketinde hepimiz işçilerin kendilerini geliştirebilecekleri ve başarılı olabilecekleri güvenli ve uygun bir ortam sağlamak için çaba sarf etmekteyiz.

İş süreçlerimizde ve faaliyetlerimizde yüksek kalite, güvenlik ve çevre sorumluluğu standartlarını uygulamaktayız. Bunu gerçekleştirmek amacıyla kalite, güvenlik ve çevre sorumluluğu sistemimiz sürekli olarak gelişmektedir. Entegre sistem sürekli gelişme hususunda sorumluluk üstlenmemizi sağlamak için tasarlanmıştır.

Prensibimiz işçilerimizi sürekli olarak her türlü maddi hususta mevzuata uyma konusunda yönlendirmektir. Bu itibarla işçilerimiz iş yürütme konularını ele alınca onlardan beklentimiz her zaman sağduyularına göre hareket etmeleri ve hareket tarzında herhangi bir şeyin belirgin olmaması durumunda yardıma başvurmalarıdır.

Kaliteye ve sorumluluğa olan yaklaşımımız tüm işçilerimize, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve ortaklarımıza açıkça bildirilmiştir.

Yönetim Grubu ve üyeleri, her biri kendi sorumluluk alanında prensibi uygulama sorumluluğunu üstlenmektedir.

Rami Dar
CEO

 

Sertifikalar ve Akreditasyonlar

9001

ISO9001

Kalite Yönetim Sistemi

İSRAİL MERKEZ / HOLLANDA MERKEZ

GSPP

GSPP

GSPP Domates Tohumu ve Fide Üretim Merkezi Standartı

İSRAİL MERKEZ / HOLLANDA MERKEZ

NAL

NAL

Bitki Materyalleri ve Tohum Kontrol Standartları Enstitüsü

İSRAİL MERKEZ / HOLLANDA MERKEZ

14001

ISO 14001

Çevre Yönetim Sistemi

İSRAİL MERKEZ

18001

SI OHSAS 18001

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

İSRAİL MERKEZ

17025

ISO 17025

Laboratuvar Kalite Yönetim Sistemi

İSRAİL MERKEZ

Green (1)

EU Organic

Organik Ürünler Standartı

HOLLANDA MERKEZ