Biz Kimiz

Hazera

 

Hazera – Hibrit Sebze Tohumları

Hazera, tohum endüstrisinde küresel bir liderdir. Hazera, on yıllar boyunca elde ettiği tecrübesini en gelişmiş teknolojiyle birleştirerek sizlerin hizmetine sunmaktadır. Hazera, birçok sebze tohumu ve cinsi ıslah etmekte, geliştirmekte, üretmekte ve dünyanın dört bir yanına pazarlamaktadır.

Dünya Genelinde Varlığımız

Hazera’nın merkezi İsrail ve Hollanda’da olup, on beş ülkede şubesi ve 100’ü aşkın ek pazara hizmet veren kapsamlı bir dağıtım ağı bulunmaktadır. Dünya genelindeki bu varlığımız, müşterilerimize yakın olmamızı ve bu sayede teknik destek sunabilmemizi, belirli iklimlere, yetiştirme koşullarına ve pazar gereksinimlerine uygun türler oluşturarak yerel ihtiyaçlara cevap verebilmemizi sağlamaktadır.

Kendini yeniliğe adamış

İlerlemenin özgün ve özel araştırmalar ile sağlanabileceğine inanıyoruz. En yüksek kaliteli ve çok verimli çeşitleri oluşturmak için, devamlı yenilik anlayışının yanı sıra, modern bilimi geleneksel ıslah yöntemleri ile bir araya getiriyoruz. Hazera, dünya genelinde tüm müşterilerine daha iyi çözümler sunmak amacıyla, en son bilimsel yöntemleri uygulayan, lider uluslararası araştırma enstitüleri ile direkt olarak çalışmaktadır. Tüm proseslerimizin ve laboratuvarlarımızın en yüksek kalite standartlarına uygunluğu, ISO ve Nal sertifikaları da dahil olmak üzere onaylanmıştır.

Yetiştirici Odaklılık

Yetiştiricilerimiz, yaptığımız her işin kalbinde yer alır. Uzmanlarımız, yetiştiricilerin ihtiyaçlarını değerlendirmek, çeşit seçiminde yardımcı olmak ve ürün döngüsünün tamamında rehberlik ve destek sağlamak amacıyla onlarla sürekli etkileşim halindedir. Bu yaklaşımımız, yetiştiricilerimiz için ekstra bir değer anlamına gelmekle birlikte, minimum girdi ile maksimum ürün almalarında onlara fayda sağlamakta ve uzun süreli refah kapılarını açmaktadır.

Limagrain Group Üyesi

Hazera, Fransa merkezli, tarım sektöründe uluslararası ticari faaliyetlerde bulunan Limagrain Group’un bir üyesidir. Bir çiftçi kooperatifi olması nedeniyle LimagrainGroup, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlayarak, sebze, tarla bitkileri ve tahıl ürünlerindeki uzmanlığı ile Avrupa’nın en büyük tohum şirketi haline gelmiştir. Limagrain sebze tohumları bölümü, dünyanın ikinci en büyük sebze tohumu şirketidir.