Ukrayna: Rus güçleri Herson bölgesel yönetim binasını vurdu

ERALP

Global Mod
Mod
Ukrayna: Rus güçleri Herson bölgesel yönetim binasını vurdu
Ukrayna Devlet Başkanlığı Ofisi Başkan Yardımcısı Kirilo Timoşçenko, Telegram hesabından yaptığı yazılı açıklamada, Rus kuvvetlerinin zaman Herson kenti merkezine çoklu roketatar saldırısı düzenlediğini duyurdu.

Timoşçenko, “Sabah saat 11.00 civarında, sayı sayıda roketatardan gelen roketler Herson’un merkezine düştü. Herson Bölgesel Yönetim Binası’na mermiler isabet etti. Binanın iki katı hasar gördü.” ifadelerini kullandı.

Herson kenti, Rus güçlerinin geçen ağrı çekilmesinden sonra tekrar Ukrayna ordusunun kontrolüne geçmişti.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.