Kuveyt resmi televizyonunda depremzedeler için yardım kampanyası yapılacak

ERALP

Global Mod
Mod
Kuveyt resmi televizyonunda depremzedeler için yardım kampanyası yapılacak
Kuveyt Sosyal İşler ve Toplumsal Kalkınma Bakanı ve tıpkısı zamanda Kadın ve Çocuk İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Mühendise Mey el-Bağli, ülkesinin haber ajansı KUNA’ya yaptığı açıklamada, yardım kampanyasının Kuveyt Emiri Şeyh Nevvaf el-Ahmed el-Cabir es-Sabah’ın talimatının akabinde planlandığını belirtti.

Yardım kampanyasının Dışişleri ve Enformasyon Bakanlıklarının işbirliği ile Kuveyt resmi televizyonunda düzenleneceğini kaydeden Bağli, söz konusu kampanyanın 12.00’takt 00.00’a kadar sürme edeceğini aktardı.

Katar Televizyonu bile geçmiş depremzedeler için “Yardım ve dayanak” ismiyle tek yardım kampanyası düzenlemişti.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.