Kolej, erken eylem programı kapsamında ’26 Sınıfına 740 öğrenciyi kabul ediyor – Haber Gazetesi

whews

New member
Haber Koleji bugün erken eylem programı kapsamında başvuran 9.406 kişilik bir havuzdan 740 öğrenciyi 2026 Sınıfına kabul etti. Geçen yıl başvuran 10.087 öğrenci arasından 743 öğrenci seçildi.

Kabul ve mali yardım dekanı William R. Fitzsimmons, “Haber her yıl erken kabul döngüsünde olağanüstü, yetenekli bir başvuru havuzu görüyor” dedi. “Bu yılki kabul edilen sınıf, Haber’a topluluğumuzu gelecek yıllarda şekillendirecek güçlü yetenekler ve yaşam deneyimleri getiriyor.”

Erken kabul sürecinde ertelenen tüm öğrenciler, normal işlem döngüsünde tekrar değerlendirilecektir. Düzenli karar başvuru sahipleri, Mart ayı sonunda kabul kararlarını alacaklardır.

Devam eden COVID-19 salgını ve bunun lise çağındaki öğrencilerin testlere erişimi üzerindeki devam eden etkisi nedeniyle Haber College, öğrencilerin yaklaşmakta olan ’27, ’28, 29 ve ’30.

2026 Sınıfı için mevcut kabul döngüsü, öğrencilerin standart test gerektirmeden Haber’a başvurabildikleri ikinci döngüdür, çünkü birçok öğrenci COVID-19 nedeniyle test sitelerine sınırlı erişime sahip olmaya devam etmektedir. Haber’ın tüm kişi kabul süreciyle uyumlu olarak, standartlaştırılmış testler, dikkate alınan birçok faktör arasında bir faktördür. Lise yıllarında sınıf içi ve sınıf dışı başarılar – ders dışı etkinlikler, toplum katılımı, istihdam ve aile sorumlulukları dahil – kabul sürecinin bir parçası olarak kabul edilir.

Fitzsimmons, “Standart test puanları sunmayan öğrenciler başvuru sürecinde dezavantajlı duruma düşmeyecek” dedi. “Başvuruları, sunduklarına göre değerlendirilecek ve ortaokuldaki başarılarını ve gelecek vaatlerini yansıtacağına inandıkları materyalleri göndermeleri teşvik ediliyor.”

Haber’ın cömert mali yardım programı, öğrenciler ve aileler tarafından Zoom oturumlarında başvuru nedeni olarak bir faktör olarak gösterildi. Haber Mali Yardım Girişimi (HFAI) tarafından desteklenen Haber’ın mali yardım programı, Kolej’i kabul edilen tüm öğrenciler için erişilebilir kılmayı amaçlamaktadır. Lisans öğrencilerinin yarısından fazlası, 2021 mali yılında yılda ortalama 12.700 $ ödeyerek ihtiyaca dayalı burs alıyor. Ailelerin yüzde yirmisi hiçbir şey ödemiyor ve Haber kredi istemiyor. Uluslararası öğrenciler yerli öğrencilerle aynı mali yardım bedelini alırlar.

Şimdiye kadar, kabul edilen öğrencilerin yaklaşık yüzde 12’si, geçen yılki yüzde 16,7’ye kıyasla, birinci nesil üniversite geçmişinden geliyor. Ek olarak, bu yıl yüzde 10,8’inin istisnai ihtiyaç gösterenler için federal Pell Hibeleri için uygun olacağı tahmin ediliyor.

Kabul edilenlerin yüzde 13,9’unu Afrikalı Amerikalılar (geçen yıl yüzde 16,6), Asyalı Amerikalılar yüzde 25,9 (geçen yıl yüzde 23,4), Latinx yüzde 10,5 (geçen yıl yüzde 10,4) ve Yerli Amerikalılar ve Yerli Hawaililer yüzde 3,7 (geçen yıl yüzde 1,3) oluşturuyor. .

Geçen yıl yüzde 12,2 olan uluslararası vatandaşlar, bu yıl bugüne kadar kabul edilen öğrencilerin yüzde 12,6’sını oluşturuyor.

Öğrencilere erken eylem kararları 16 Aralık günü saat 19:00’da e-posta yoluyla bildirildi. Kabul edilenlerin katılmak zorunda değiller ve nihai kararlarını vermek için 1 Mayıs’a kadar süreleri var. Şu anda Haber, bu kabul döngüsü için mevcut erteleme politikasını sürdürmeyi planlıyor.

Olağan karar için son başvuru tarihi 1 Ocak Doğu saati ile 23:59’dur.

Şu anda Haber Koleji, öğrencileri yüz yüze bir Visitas hafta sonu için kampüse davet etmeyi planlıyor. Haber, 24-25 Nisan tarihleri arasında, kabul edilen 2026 Sınıfı’nı karşılamak ve onları Kolej topluluğunun yanı sıra Haber’da bulunan kaynaklar ve fırsatlarla tanıştırmak için tasarlanmış bir dizi etkinliğe ev sahipliği yapacak. Haber, bahar boyunca mevcut öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel ile etkileşim kurmak için kullanılacak olan 2026 Sınıfı için çevrimiçi platformu Crimson Connect aracılığıyla öğrenciler için sanal etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecek. Öğrenciler, Kabul Edilen Öğrenci Web Sitesi aracılığıyla Visitas ve Crimson Connect hakkında bilgi alacaklardır. Yüz yüze Visitas programlama, Üniversite, yerel ve eyalet halk sağlığı rehberliğine bağlı olacaktır. Planlanan programlamadaki olası değişiklikler doğrudan öğrencilere duyurulacaktır.

Günlük Gazete

En son Haber haberlerini almak için günlük e-postalara kaydolun.