İtfaiye operasyonu: Terk edilmiş bir yüzme havuzunda yangın – itfaiye gençlere yardım ediyor

PiKe

Member
İtfaiye hizmeti operasyonu
Terk edilmiş bir yüzme havuzunda yangın – itfaiyeciler gençlere yardım ediyor

İtfaiye ekipleri bir grup genci Essen-Kray'deki eski bir yüzme havuzundan kurtardı. fotoğraf

© Essen İtfaiye Departmanı/dpa

Essen'de boş bir binada yangın çıktı. Daha önce de bir grup genç terk edilmiş yüzme havuzuna girmişti. İtfaiye arama çalışmalarına başlıyor.

Eski bir yüzme havuzuna giren dört genç, çıkan yangın nedeniyle zor durumda kaldı. Essen'deki itfaiye teşkilatına göre, küçük bir yangın çıktıktan sonra gençler boş binadan çıkış yolunu bulamadılar. Acil servis ekipleri, gençleri dolambaçlı binada bulup dışarı çıkardı.

Yangının nedeni başlangıçta belirsizdi. Polis, yangından gençlerin sorumlu olup olmadığını araştırıyor. Bir polis sözcüsü, haklarında çok sayıda soruşturma başlatıldığını söyledi. Diğer suçların yanı sıra, kundakçılık ve izinsiz girme girişiminde bulunulması.

Cuma akşamı gençler, başka yerlerde zaten alarma geçirilmiş olan itfaiyeyi yardım için aradılar. Gençler daha sonra dumanla dolu olmayan bir alanda kaldı. Acil servis onu orada buldu ve dışarı çıkardı. Kimse yaralanmadı.

İtfaiye sözcüsüne göre yangın birkaç dakika içinde söndürüldü. Buna göre terk edilmiş banyoda bir moloz veya çöp dağı yandı. Hasar miktarı başlangıçta bilinmiyordu.

dpa

#Konular