İngiltere, Ukrayna’ya jet gönderen herhangi bir ülkeye güvenlik sağlayabilir-Wallace

QAvvap

New member

LONDRA: İngiltere yardım etmeye hazır güvenlik veya “ilave” savaşçı parlamak İngiltere Savunma Bakanı Ben, Ukrayna’ya Rus veya Sovyet dönemi uçağı göndermek isteyen herhangi bir ülkeye Wallace Cuma dedi.
İngiltere, Ukrayna’ya cephane ve silah gönderdi ve şu anda birliklerini İngiliz tanklarını kullanmak üzere eğitiyor, ancak Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelensky’nin savaş uçakları da göndermesi yönündeki önerisini reddetti.
Wallace, MIG-29 veya SU-24 jetlerine sahip ülkelerin, onları Kiev’e bağışlayarak Ukrayna’ya hızlı bir şekilde yardım etmenin bir yolunu bulabileceğini söyledi.
“Bağış yapmak isterlerse, savaş uçaklarımızı bir tamamlayıcı olarak kullanabilir ve böylece onlara güvenlik sağlayabiliriz, hatta bir tamamlayıcı olarak onlara kendi kabiliyetlerini vermek için bir tamamlayıcı olarak, çünkü zaten NATO tarzında savaşmak üzere yapılandırılmışlardır, tabii ki Ukrayna’nın olduğu yerde. öyle değil mi, ”dedi Times Radio.
Wallace, henüz herhangi bir ülkenin bunu yapmaya istekli olduğundan emin olmadığını söyledi.