Haber, Claudine Gay’in göreve başlama tarihini belirledi – Haber Gazetesi

whews

New member
Haber’ın 30. başkanı Claudine Gay’in açılış etkinlikleri 29 Eylül’de Tercentenary Theatre’da yapılacak. Haber topluluğunun tüm üyeleri öğleden sonra yapılacak törene davetlidir. Planlama ilerledikçe daha fazla ayrıntı sunulacaktır.

* * *​

Haber’ın bir sonraki başkanıyla tanışın

Temelde ücretsiz sorgulama taahhüdüne, farklı seslere karşı derin bir takdire ve kendini başkaları için fırsatlar yaratmaya adamış deneyimli bir lider.

Claudine Gay, Haber’ın sonsuz olasılığına olan temel inançla, başından beri ona ilham veren kuruma liderlik edecek.

Kampüste ve ötesinde, “doğal bir liderin” yükselişi bir kutlama sebebiydi. Fakülte, öğrenciler ve personel, Gay’in Haber’ın bir sonraki lideri olarak seçilmesini büyük bir sevinç ve övgüyle karşıladı.

“Ben kendinden geçmiş durumdayım. O tam olarak ileriye dönük ihtiyacımız olan kişi.”

— Annette Gordon-Reed, Carl M. Loeb Üniversitesi Profesörü ve Pulitzer Ödüllü tarihçi

“Haber ve yüksek öğrenim için harika bir haber.”

— Laurence Tribe, Carl M. Loeb Üniversitesi Profesörü ve Fahri Anayasa Hukuku Profesörü

“Sadece tarih yazdı. Haber’a başkanlık eden ilk beyaz olmayan kişidir. Bu çok büyük bir keyif ve diğer insanların da benim sevincimi paylaştığını biliyorum.”

— Anna Gifty Opoku-Agyeman, Haber Ph.D. aday

“Cumhurbaşkanı seçilen Claudine Gay tanıdığım en parlak kadınlardan biri. Aynı zamanda en nazik insanlardan biri.”

— Reshma Saujani, Girls Who Code’un Kurucusu ve CEO’su, Haber Denetleme Kurulu Üyesi