Gözetim Kurulu’na beş mezun seçildi – Haber Gazetesi

whews

New member
Beş mezun Haber Üniversitesi Denetleme Kurulu’nun yeni üyeleri ve altı mezun Haber Mezunlar Derneği’nin (HAA) direktörleri olarak seçildi.

Denetleme Kurulu’na yeni üyeler

Sylvia Mathews Burwell ’87
BA ’90, Oxford Üniversitesi
Amerikan Üniversitesi Başkanı ve ABD Sağlık ve İnsan Hizmetleri Departmanı eski sekreteri
Washington DC

Jeffrey D. Dunn ’77, MBA ’81
Boston Senfoni Orkestrası’nın geçici başkanı ve CEO’su ve Susam Atölyesi’nin eski yönetim kurulu başkanı, başkanı ve CEO’su
Boston

Fiona Hill AM ’91, Ph.D. ’98
MA ’89, St. Andrews Üniversitesi
Eski Ulusal Güvenlik Konseyi’nin Avrupa ve Rusya İşlerinden sorumlu kıdemli direktörü, şu anda Durham Üniversitesi’nin (Birleşik Krallık) rektörü ve Brookings Enstitüsü’nde kıdemli araştırmacı
Bethesda, Maryland

Vanessa W. Liu ’96, JD ’03
Sugarwork’ün kurucusu ve CEO’su ve Haber Mezunlar Derneği’nin eski başkanı
New York, New York

Robert L. Satcher Jr., MD ’94
SB ’86, Doktora ’93, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü
Eski NASA astronotu, şimdi Teksas Üniversitesi MD Anderson Kanser Merkezi’nde ortopedik onkoloji doçenti
Houston

Yeni Gözetmenler altı yıllık dönemler için seçildi ve 13 oylama üyesi Haber Mezunlar Derneği yönetim kurulu tarafından atanan bir mezunlar belirleme komitesi tarafından önerilen sekiz aday arasından seçildi. Haber derecesi sahipleri seçimde toplam 32.440 oy kullandı.

“Gözetleme Kurulundaki hepimiz Başkan’ı karşılamayı dört gözle beklediğimiz için bu, heyecan verici bir yıl olacak. [Claudine] Eşcinsel ve onu yeni rolünde destekliyor,” dedi Max Hodges ’03, MBA ’10, 2023-24 yönetim kurulu başkanı. “En yeni beş Denetçimizi sıcak bir şekilde karşılıyoruz ve önümüzdeki yıllarda onların bakış açılarından ve deneyimlerinden yararlanacağımızı biliyorum.”

Gözetim Kurulu, Başkan ve Üyeler ile birlikte Haber’ın iki yönetim kurulundan biridir ve aynı zamanda Şirket olarak da bilinir. Gözetmenler, çalışmalarının merkezi bir parçası olarak, Haber Okullarının ve bölümlerinin periyodik dış değerlendirmesinin birincil yolu olan ziyaret sürecini yönetirler. Yönetim kurulu, bir dizi daimi komite ve onlara rapor veren yaklaşık 50 ziyaret komitesi aracılığıyla Haber’ın programlarının kalitesini araştırır ve Üniversitenin bir öğrenme yeri olarak tüzüğüne sadık kalmasını sağlar. Daha genel olarak, üyelerinin farklı deneyim ve uzmanlıklarından yararlanan yönetim kurulu, Üniversite liderliğine öncelikler, planlar ve stratejik girişimler konusunda danışmanlık sağlar. Ayrıca, Kurum üyelerinin seçimi gibi belirli eylemlere rıza gösterme yetkisine de sahiptir.

Kurul, üyeleri ve çalışmaları hakkında ek bilgiler web sayfasında bulunabilir.

Yeni seçilen HAA yöneticileri

Barbara R. Barreno-Paschall ’07
JD ’11, Vanderbilt Üniversitesi; MPP ’17, Chicago Üniversitesi
Başkan Yardımcısı ve Komiser, İnsan Hakları Komisyonu, Illinois Eyaleti
Chicago

Judith L.Norsigian ’70
Emekli icra direktörü, Bedenlerimiz Kendimiz
Kestane Tepesi, Massachusetts

Yvonne O. Osirim ’01, JD ’07
MA ’03, Cape Town Üniversitesi
İcra direktörü, insan sağlığı etiği ve uyumluluğu, Merck
Philadelphia

Theodora Skeadas ’12, MPP ’16
Kamu politikası ortağı, Twitter
Cambridge, Massachusetts

Angela A. Sun ’96, JD ’01
Risk sermayesi ve yönetim kurulu başkanı, Western Union, Cushman & Wakefield ve Apollo Strategic Growth Capital
New York, New York

Jason W. Genç ’04
Yönetici ortak, Totally Human
atlanta

Yeni yöneticiler üç yıllık dönemler için seçildi. Gözetmenler için adaylar öneren aynı HAA komitesi tarafından aday gösterilen dokuz aday arasından seçildiler. Haber derecesi sahipleri, yönetici seçiminde 33.565 oy kullandı.

HAA Yönetim Kurulu, HAA adına çalışan Haber mezun gönüllülerini desteklemek için aktif olarak çalışan bir danışma grubudur. Kurulun ana işi, dünya çapındaki mezun topluluklarını destekleyen bir dizi program aracılığıyla gönüllü liderliği geliştirmeye ve mezun katılımını artırmaya ve derinleştirmeye odaklanıyor. Son yıllarda, kurulun öncelikleri arasında yeni mezunlara ve lisansüstü okul mezunlarına erişimin güçlendirilmesi; mezun topluluklarında ırkçılık karşıtı çalışmaları desteklemek; ve kapsayıcı topluluklar oluşturmaya ve desteklemeye devam etmek.

Derneğin yeni başkanı Ty Moore ’06, “HAA yönetim kuruluna yeni seçilen bu altı mezunu ağırlamaktan heyecan duyuyorum” dedi. “Dünyanın dört bir yanındaki kendini işine adamış, tutkulu mezunlarımızın yeni bağlantılar kurmasını sağlama konusunda hepsinin derin bir bağlılığı paylaştığını ve Haber’ın topluluğumuz ve genel olarak toplum için olumlu değişim yaratma çabalarının bir parçası olduğunu biliyorum.”