Elon Musk Twitter’ın yönetim kurulunu feshetti

ERALP

Global Mod
Mod
Elon Musk Twitter’ın yönetim kurulunu feshetti
Twitter, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na şirketin tek yöneticisinin Elon Musk olduğunu bildirdi.

İlgili bildirimde, Bret Taylor, Parag Agrawal, Omid Kordestani, David Rosenblatt, Martha Lane Fox, Patrick Pichette, Egon Durban, Fei-Fei Li ve Mimi Alemayehou’nun bu böyle kurulda olmayacağı beyin yer öncü.

Yönetim kurulunun feshi, Tesla ve SpaceX’in üst yöneticisi Musk’ın şirketi satın almasından sonra 6 aylık sürecin içindeki tek sıra tadil arasında yer alıyor.

Satın almanın akabinde Musk Twitter’bile, üst yönetici Agrawal, mali işler müdürü Ned Segal ve hukuk politikası başkanı Vijaya Gadde dahi karışma olmak üzere bazen üst seviye yöneticilerle yolları ayırmıştı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.