Bad Langensalza: 2007’den beri ehliyetsiz kazanın nedeni olduğu iddia ediliyor

PiKe

Member
Thüringen’de korkunç kaza
Yedi kişinin öldüğü kazanın nedeni olduğu iddia edilen sürücü ehliyetinden 2007’de vazgeçmek zorunda kaldı – cinayet soruşturması

Thüringen’de Bad Langensalza yakınlarında B 247’de meydana gelen kazadan sonra, acil servislere korkunç bir tablo sunuldu.

© Silvio Dietzel / DPA

Daniel Wustenberg

Thüringen’de Band Langensalza yakınlarında B 247 karayolunda meydana gelen ciddi trafik kazası olayında yeni detaylar gün yüzüne çıkıyor. Polise göre, zanlı 16 yıl önce ehliyetinden vazgeçmek zorunda kaldı. Cinayetten soruşturma altında.

Cumartesi günü Thüringen’deki Bad Langensalza yakınlarında yedi kişinin öldüğü ciddi trafik kazasının ardından, polis kazaya neden olan 45 yaşındaki bir zanlıya yönelik cinayeti soruşturuyor. Nordhausen’deki sorumlu eyalet polisi müfettişliği sözcüsü Pazartesi sabahı yaptığı açıklamada, soruşturmanın olası bir adam öldürme, adam öldürme ve hatta cinayet suçlamasıyla sonuçlanıp sonuçlanmayacağının henüz net olmadığını söyledi. yıldız. “Daha yolun başındayız.”

Kazaya neden olan zanlı 2007 yılında ehliyetini kaybetmiştir.

Polis ayrıca kazanın kesin seyri hakkında herhangi bir bilgi veremedi. BMW sürücüsünden alınan kan örneğinin sonucu henüz belli değil. Sözcü, “Alkol tüketimi şüphesi var” diye devam etti. Gerçek şu ki: adamın ehliyeti yoktu ve ehliyeti zaten 2007’de iptal edilmişti. Polis nedenini açıklamayı reddetti.

Gönüllü itfaiye ile gönüllü çalışma

Ateşin ortasında gönüllü

45 yaşındaki zanlının, 34 yaşındaki yolcusu ve 73 yaşındaki bir kişinin hastanede tedavi altına alındığı bildirildi. Federal karayolu 247’de meydana gelen kazada yedi kişi hayatta kalamadı. yıldız bildirildi). İlk bulgulara göre, BMW sürücüsü arabasını Cumartesi günü saat 17:30 civarında uzun bir virajda karşıdan gelen trafiğe sürdü ve bir Mercedes ve bir VW ile çarpıştı. Karşıdan gelen iki araba çarpışmanın ardından alev aldı ve yandı. Mercedes’ten 19 yaşındaki üç erkek ve iki kadın öldü ve VW’nin 60 yaşındaki sürücüsü için bile herhangi bir yardım çok geç geldi. BMW’de bulunan 44 yaşındaki bir kişi de hayatını kaybetti. Tüm kurbanlar Thüringen’den geldi. Kaza güzergahındaki hız limiti 100 km/s’dir.

Acil servislere kaza mahallinde yaşanan dehşetin fotoğrafı gösterildi. Mercedes ve VW tanınmayacak kadar yandı, enkaz karayolunda yanık izleriyle işaretlendi. Bir polis sözcüsü Cumartesi günkü sahneyi bir “savaş alanına” benzetti.

Thüringen’deki Bad Bad Langensalza’da meydana gelen kaza korkuya neden oldu

Kaza, Thüringen’de ve ötesinde büyük bir dehşete yol açmıştı. Başbakan Bodo Ramelow (solda) şunları söylemişti: “Schönstedt ile Bad Langensalza arasındaki çok ciddi araba kazası haberini duyunca şok oldum ve çok üzüldüm. Ölenlerin yasını tutuyorum ve akrabalarını hissediyorum. Saniyeler içinde çok fazla hayat silinip gitti. . Bu şaşkınlık.”

kaynaklar: Nordhausen Eyalet Polis Müfettişliği’nden alınan bilgiler, Basın açıklaması Eyalet Polis Müfettişliği Nordhausen, DPA haber ajansı

#Konular