Fethiye Tarım Fuarı 2018, Agritech’in yıldızı Hazera Tohumculuk oldu!

 

11-14 Nisan 2018 tarihlerinde Fethiye’de düzenlenen tarım fuarında, yepyeni portfolyosu, güçlenen ekibi, bilgi-birikimi ve tecrübesiyle Hazera Tohumculuk fuara damgasını vurdu. 4 günde 35 binden fazla girişin olduğu fuarda hem Fethiye bölgesinden hem de civar bölgelerden katılan üreticiler, bayiiler, fidelikler ve daha bir çok paydaşımızla buluşup segmentindeki öncü olan ve pazara yeni giriş yapan çeşitlerimizi tanıtma fırsatı yakaladık.

 

Güzlük segmentin “Efendisi” Lamia F1 ve efsane domates çeşidi 144’ün devamı olan yeni “Kışlık Domates Çeşidimiz” Adel F1’in meyvelerinin sergilendiği standımızda, 4 günde 200’den fazla birebir görüşme gerçekleşti. Meyve kalitesi, sertliği, yüksek verimi gibi bir çok avantaj sunan her iki çeşidimiz de üreticinin ve bayilerimizin gözdesi oldu..

 

Yine baharlık segmentin yeni çeşitleri Altima F1 ve Numa F1 ile ilgili de sunumlar yapılarak, geçen yıldan bu yana üreticisinin yüzünü güldüren bu çeşitlerimizi daha yakından tanıttık.

 

 

Her zaman Türk üreticisi için daha iyisini hedefleyen ve bu hedefte çalışmaya devam eden Hazera Tohumculuk, sizlerle buluşmaya ve birlikte büyümeye devam edecek.