COVID-19/Coronavirüs ile ilgili önemli bilgilendirme

Değerli ortağımız,

Sağlık ve emniyet bizim için her şeyden önce gelir. COVID-19/Corona virüs salgınını yakından takip ediyor ve halkımızın sağlık ve emniyetini korumak için gerekli adımları atıyoruz. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki müşteri ve ortaklarımıza tohum tedarik etmeye devam etmemizin ne kadar önemli olduğunun da farkındayız. Aşağıdaki yazıda emniyeti elden bırakmadan neler yaptığımıza dair kısa bir bilgilendirme bulabilirsiniz:

Kamu sağlığı ve hükümet yetkililerinin tavsiyeleri

Bizler, devlet makamlarının yayınlamış olduğu talimatları takip ediyor ve bütün ekibimizle birlikte bu tavsiyeleri hayata geçiriyoruz. Bu nedenle iş seyahatlerimizle ilgili kısıtlamalar getirdik, etkinliklerimizi erteledik, toplantı katılımcı sayılarını azalttık ve uzaktan çalışma çözümlerini hayata geçirerek sosyal mesafe tedbirlerini uygulamaya koyduk. Ayrıca çevremizde emniyetli davranma kültürünü pekiştirmeye devam ediyoruz.

Taahhüdümüz

Yüzlerce çalışanı ve binlerce müşterisi olan küresel bir şirket olarak çevremizi etkileyen yeni durumlarla etkin bir şekilde başa çıkabilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz.

Sağlık her şeyden üstün bir değer ve bizim de amacımız tohumlarımızı ve hizmetlerimizi herhangi bir kesinti olmadan sağlarken emniyeti de elden bırakmamak olacaktır. Bizlere erişme konusunda hiçbir sorun yaşamayacağınızı ve bu anlamda sipariş almaya devam ederek sevkiyatlara devam edeceğimizi bildirmek isteriz. Ancak tabi ki bunu yaparken çalışanlarımızın ve müşterilerimizin emniyet ve sağlığına azami özen gösteriyoruz. Sipariş verdiğiniz sebze tohumlarınızı sizlere zamanında gönderebilmek için elimizden gelenin en iyisi yapsak da hepimizin karşılaştığı bu olağandışı durum nedeniyle gecikmeler yaşayabiliyoruz. Bu nedenle paydaş ve müşterilerimizin siparişlerini çok önceden vermelerini tavsiye ediyoruz. Bu zorlu günlerde bizlere göstermiş olduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederiz.

Virüsten direkt olarak etkilenenler her zaman kalbimizde ve düşüncelerimizde olmaya devam edecek ve ayrıca bu hastalıkla hiç durmaksızın mücadele eden bütün sağlık emekçilerine teşekkürü bir borç biliriz.

Nicolas Tinel

CEO